נטפים

על החברה

חברת ההשקיה "נטפים" הוקמה בקיבוץ חצרים, ועוסקת בפתרונות השקייה מדייקת לחקלאות בת-קיימא. החברה מעסיקה אלפי עובדים ברחבי העולם, כמעט שליש מהם מעל גיל 45, מתוך תפיסה של תרבות ארגונית המאמינה בהעסקה מגוונת, רב-גילית ומכלל חלקי החברה.

גיוון גילי בחברה

החברה דוגלת ברגישות חברתית כחלק ממהות פעילות החברה ותרבותה הארגונית. נטפים מאמינה בכח השילוב בין ניסיון רב שנים, ידע מצטבר ובין חדשנות, סקרנות וידע טכנולוגי. התפיסה הרב-גילית מוטמעת בתרבות החברה עוד מראשיתה כחברה קיבוצית, המושתתת על כל מגוון העובדים בקהילה.

במה השילוב הגילי תורם לחברה?

גבי מיודובניק, מנכ"ל נטפים: עבורנו, רב גיליות היא חלק מהחוסן הארגוני שלנו. היא מייצרת חדשנות, פיתוח יצירתי, הוגנות ואופק תעסוקתי. הצעירים יודעים שהם יכולים להתפתח בחברה באפיקים מגוונים לאורך שנים. זה חלק ממי שאנחנו, וממי שאנחנו רוצים להיות. 

הצוות

סמנכ"ל אגרונומיה דובי רז בן ה-66, והאגרונומית כרמל פורת בת ה-35, עובדים יחד כשלוש שנים.

 

איך זה לעבוד יחד?

דובי: "אני מתפעל מהרצינות והמקצועיות של כרמל, מהידע, הבשלות, הסדר והבנת העניין. אני רואה בה את הדור הבא, את העתיד ורוח החדשנות. בנוסף, היא גם אישה – שזה לא פחות חשוב, כי התחום האגרונומי מאוד חסר את זה".

כרמל: "דובי רואה כל אדם בגובה העיניים, רותם את הצוות לעבודה משותפת, גמיש בהחלטות שלו ולא מפחד לקחת סיכונים. יש לו כתפיים רחבות מספיק כדי לקחת על עצמו נפח עבודה גבוה ולגבות החלטות מקצועיות ורעיונות חדשים. ברמה האישית, כיף לעבוד איתו והידע שלו עצום ומאפשר התפתחות משמעותית עבור כל אחד מחברי הצוות".

טיפ מסמנכ״ל משאבי אנוש, מיה פרי מיטלפונקט:

על מנת לקדם תרבות התומכת בגיוון גילי , אנו לוקחים אחריות על התאמת התהליכים הארגוניים לכלל האוכלוסיות – החל בקליטת עובדים במגוון גילאים, דרך פיתוח ויצירת הזדמנויות קריירה, וכן השקעה בלמידה והתפתחות לאורך מעגל החיים של העובדים בארגון. הגיוון הגילי מייצר גם ערך תעסוקתי וגם ערך חברתי,   ובכך תורם לחיבור חזק יותר העובדים לנטפים  

רוני ארז

מנהלת שיווק דיגיטלי ותכנים "והדרת הכוח השלישי" מה ברשת?

כתיבת תגובה