מיטב דש

על החברה

בית ההשקעות "מיטב-דש" מנהל קרנות נאמנות, קופות גמל, קרנות פנסיה, תיקים מנוהלים וקרנות סל. החברה מקדמת תרבות ארגונית מכבדת ומכילה הדוגלת בשונות, במצוינות ובשימור ידע. אחד הערכים המרכזיים הוא צמיחה, כתוצאה מכך, עובדים רבים נשארים לאורך השנים, לצד קידום מקצועי, בניהם גם כאלה שאחרי גיל הפנסיה.

גיוון גילי בחברה

למעלה מ-100 מעובדי החברה עברו את גיל 50, והם משולבים בכל קשת התפקידים בחברה, כחלק מתפיסת עולם שמדגישה את ההתפתחות המקצועית והקידום לאורך השנים ומדגישה את האיכות המקצועית ואת תרומת העובד לחברה – ולא את הגיל או מאפיינים דמוגרפיים אחרים. שימור עובדים טובים לאורך שנים, גם מעבר לגיל הפרישה, הוא נגזרת טבעית של תפיסה זו.  

במה השילוב הגילי תורם לחברה?

אילן רביב, מנכ"ל בית ההשקעות: אנחנו מאמינים בחברה מאוזנת, בחיבור של צעירים בראשית דרכם הצוברים ניסיון, יחד עם עובדים ותיקים בעלי ידע נצבר, המשמרים את הידע ואת הזיכרון הארגוני. השילוב הזה מאפשר את המשכיות הידע, ואת צמיחתו של דור המקצוענים הבא שלנו.  

הצוות

מאיר הרמל, בן 68, מנהל כספים בתחום הפנסיה ואלדד שרעבי, בן 33, כלכלן עמלות סוכנים, עובדים יחד כבר 3 שנים. מאיר נמצא בתפקיד בכיר במחלקה בה עובד אלדד.

איך זה לעבוד יחד?

אלדד: "מעבר לכך שמאיר משמש עבורי כמודל לחיקוי, בלויאליות לעבודה ולעובדים ובשיטות ניהול עתירות ניסיון, מה שאני לומד ממנו היא הראיה המרחבית, ההסתכלות הרחבה על אתגרים, הדיוק, השיטות לבקרת עבודה. הוא הופך אותי לעובד טוב יותר".

מאיר: "צריך שניים לצוות, ובצוות הזה יש לי פרטנר חושב, לומד ומשקיע, שאני לומד בעצמי לא מעט מהחשיבה ומהגישה השונה שלו לפתרון בעיות. השילוב בין הניסיון שלי לחדשנות שלו, נותן עומק ויסודיות לעבודה המשותפת".

טיפ מסמנכ״ל משאבי אנוש, קרן דיקמן:

אנחנו אמנם חברה עסקית אולם בראש ובראשונה אנחנו חברה של אנשים. אנחנו מסתכלים על אנשים כחלק מהשלם. כל אחד מהם נותן ערך לארגון. אנחנו יכולים לומר כי ערכו של עובד אינו תלוי בגיל- אדם מבוגר או צעיר – אין הבדל ביניהם באיכות העבודה או בתפוקה אנחנו שמחים לראות סינרגיות משמעותיות שנוצרות מהלמידה אחד מהשני . זה הרווח האמיתי

רוני ארז

מנהלת שיווק דיגיטלי ותכנים "והדרת הכוח השלישי" מה ברשת?

כתיבת תגובה