אלקטרה

על החברה

קבוצת אלקטרה עוסקת בתחומי הקבלנות, החל מיזמות, בינוי, תשתיות, מערכות אלקטרו-מכאניות ועולמות האחזקה. הקבוצה מיישמת גישה רב-תחומית המבוססת על סינרגיה ייחודית הקיימת בין החברות הבנות שלה. צוותי החברה כוללים למעלה מ-13,500 אנשי מקצוע מיומנים, ביניהם מהנדסים ,הנדסאים וטכנאים מתוך ראיה של העסקה מגוונת.

 

גיוון גילי בחברה

אלקטרה מאמינה בהון אנושי, בקידום גיוון בתעסוקה והעסקת עובדים מכל מגזרי החברה הישראלית. כוח אדם מגוון הכרחי לצורך עידוד חדשנות ויצירתיות בארגון, ולצורך קידום מטרות ויעדים עסקיים.

גם במקרה של שילוב האוכלוסייה המבוגרת, בחברה מאמינים שניסיון הוא יתרון. עובדים מבוגרים מביאים איתם יכולות, ניסיון חיים ובקיאות רבה המהווים יתרון גדול.

 

במה השילוב הגילי תורם לחברה?

התוצאה המתקבלת משילוב מבוגרים ומגיוון תעסוקתי היא תמיד גדולה מסכום חלקיה. השילוב הרב-דורי יוצר אפשרויות למידה והתפתחות אישית לכל הצדדים: הצעירים זוכים ללמוד על התמודדות במצבים מורכבים של בעלי מקצוע בשטח, אשר לא ניתן ללמוד עליהם באקדמיה, סיטואציות שרק ניסיון החיים של ה"מבוגר" יכול להביא עמו למקום העבודה. המבוגרים לומדים מהצעירים על דרכי פעולה חדשות, לומדים דרך שאילת השאלות והסקרנות שלהם על שיטות חדשניות ליישום עבודתם היומיומית.

 

הצוות

יעקב, בן 60,  הוא טכנאי מעליות. אבי, בן 29, הוא טכנאי תחזוקה שעובד עם יעקב מיומו הראשון בחברה.

איך זה לעבוד יחד?

יעקב: "למדתי הרבה מהרוח הצעירה של אבי. אדם רציני שרוצה ללמוד ולוקח את העבודה ברצינות, אמיתי, ישר והגון שיודע לתת יחס לאנשים".

אבי: "אני לומד מיעקב כל יום, הן את המקצוע והן את ההתנהלות הנכונה בשטח עם לקוחות. הוא בן אדם מצחיק וקליל עם ראש פתוח והקשבה, תענוג לעבוד יחד".

 

טיפ מסמנכ״ל משאבי אנוש, מוטי פיירמן:

 

אנו באלקטרה מאמינים שההון האנושי שלנו הוא שמניע את הארגון קדימה. כארגון  שהרכב עובדיו הוא רב-דורי, אין ספק שאנו נמצאים במצב של WIN WIN  בזכות השילוב המדהים בין האוכלוסיות. הן מעשירות ומחזקות זו את זו ונרקמים יחסי עבודה צוותיים שמקנים לנו כארגון חלק ניכר מהחוזקות שלנו.

רוני ארז

מנהלת שיווק דיגיטלי ותכנים "והדרת הכוח השלישי" מה ברשת?

כתיבת תגובה