התו החברתי של "טוב תודה"

שיתוף פעולה ייחודי בין "והדרת – הכוח השלישי" לאתר בעלי המקצוע "טוב תודה" להכשרת בעלי מקצוע בעבודה מול הגיל השלישי

צילום: חגי הירשפלד
צילום: חגי הירשפלד
צילום: חגי הירשפלד

מאת: פז גלזר

אנשי מקצוע מכל תחום אפשרי יש בלי סוף. למעט עניין המקצועיות והמחיר, מה שפעמים רבות גורם לנו להזמין בעתיד שוב את אותו איש  מקצוע היא העובדה שהיה לנו נעים בחברתו, שהוא גילה כלפינו סבלנות והיה שירותי ואדיב. כשמדובר באוכלוסיות מוחלשות שמזמינות איש מקצוע,  החשיבות של סבלנות וסובלנות כלפיהם גדולה פי כמה ולכך יש השפעה מכרעת על החוויה של מזמין השירות מהביקור של איש המקצוע.

אתר טוב תודה הפועל מאז שנת 2005 מציע תחת קורת גג אחת מאות אנשי מקצוע מעשרות תחומים וענפים שונים, מחירון שירותים וחוות דעת על כל אחד מהם המאפשרים לבחור באיש המקצוע המתאים ביותר ולהזמין שירות דרך האתר. צוות האתר זיהה את הקושי אותו מגלות פעמים רבות אוכלוסיות מוחלשות להזמין שירותים של אנשי מקצוע אליהם הביתה ויחד עם פז גלזר, עצמאית העוסקת בפיתוח עסקי עם מודעות חברתית, נולדה ההכשרה הייחודית. 

בעלי המקצוע מגיעים להכשרה אותה בנתה עמותת "והדרת- הכוח השלישי" ועוברים פעילות המאפשרת להם להתנהל בצורה מיטבית מול קשישים ואוכלוסיות נוספות. את ההכשרה מעביר חיים רוזנהפט, מנהל ההדרכות של "והדרת – הכוח השלישי" המקדמת את מעמד האזרחים המבוגרים בכל תחומי החיים ומפעילה, בין היתר, את פורטל התעסוקה לבני 60+ "דרוש ניסיון".

מזמינים אתכם לקחת חלק בהכשרה ולהירשם עוד היום כאן

רוני ארז

מנהלת שיווק דיגיטלי ותכנים "והדרת הכוח השלישי" מה ברשת?

כתיבת תגובה