שיח מדיקל גרופ

על החברה

חברת "שיח מדיקל גרופ" עוסקת בגידול קנאביס רפואי כבר 13 שנים. 36% מעובדי החברה, שנמצאת בבעלות משפחתית של משפחת שריד, עברו את גיל 55.

גיוון גילי בחברה

בחברה עובדים צוותים רב-גיליים רבים בתחומי הייצור, הגידול והשיווק. החברה מעידה כי הנושא הוא חלק אינטגרלי מהתרבות הארגונית של החברה, המאמינה שגיוון עובדים בכלל וגיוון גילי בפרט תורמים ליצירתיות ולחדשנות, החשובים במיוחד לחברה.

במה השילוב הגילי תורם לחברה?

יוגב שריד, המנכ״ל: העובדים הצעירים והעובדים המבוגרים, מביאים איתם תכונות ואיכויות שונות, המשלימות זו את זו. העובדים הצעירים מביאים אנרגיה חדשה, יצירתיות ויוזמות חדשות, והעובדים המבוגרים מביאים דיוק בעבודה, סבלנות, ומוסר עבודה גבוה. השילוב הזה מסייע מאוד לפעילות שלנו וליחסים שלנו עם הלקוחות והספקים השונים.    

הצוות

אחד הצוותים הבולטים בחברה, הם יעל ברק בת ה-64 וקסם זומרפלד בן ה-22, העובדים יחד כשנה: היא בצוות במחלקת ריבוי, ייחורים ושתילים והוא בצוות עבודות חוץ וחממות. העבודה כצוות משולב היא שיוצרת מפגשים וממשקים בין השניים לאורך היום, כמי שאחראים על גידול הקנאביס מהשתילה ועד הקטיף.

איך זה לעבוד יחד?

קסם: "היא ממש מנטורית עבורי. יעל מומחית ובעלת ניסיון עצום בתחום ואני לומד ממנה איך לדאוג לכל צמח ולטפל בו בעדינות ובסבלנות, כאילו הוא הילד שלי. רק מלצפות בה מרחוק, אני לומד לא מעט מקצועית".  

יעל: "קסם ואני מבלים המון שעות יחד בחווה החקלאית, יש אווירה מעולה ואנחנו מסתדרים מצוין. אני חולקת הרבה ידע וקסם יודע להוקיר ומסייע לי רבות. בעיקר כיף לראות את המסירות והאכפתיות של הדור הצעיר".

טיפ מסמנכ״ל משאבי אנוש, שירה דבורצ'ק:

מלכתחילה עבדנו בשיטת "חבר מביא חבר" בקרב העובדים המבוגרים – וזה עובד מצוין. עובדים מבוגרים מביאים עובדים מבוגרים נוספים – ממליצה לתת גם לעובדים לגייס!

רוני ארז

מנהלת שיווק דיגיטלי ותכנים "והדרת הכוח השלישי" מה ברשת?

כתיבת תגובה