צומת ספרים

על החברה

רשת "צומת ספרים" הינה בית לתרבות ופנאי בישראל ועוסקת במכירת ספרים, משחקים ומוצרי פנאי, בפריסה של כ-100 סניפים ברחבי הארץ. הרשת מעידה כי היא מאמינה ופועלת להנחלת תרבות ארגונית המעודדת מגוון בשלל תחומים – מגזרי, מגדרי וגילי כאחד.

 

גיוון גילי בחברה

כבר מימיה הראשונים פעלה הרשת במודל העסקה משולב של צעירים ומבוגרים, כחלק מה-DNA של החברה. כמי שמאמינה שחברה נמדדת על פי ההון האנושי שלה, תומכת הרשת  בהמשכת העסקתם של עובדים טובים, כל עוד הם מעוניינים בכך. גישה זו מייצרת יציבות כפולה: יציבות ארגונית למעסיק, לצד תחושת ביטחון תעסוקתי לעובדים.

 

במה השילוב הגילי תורם לחברה?

אבי שומר, מנכ"ל צומת ספרים: "אנו מאמינים במתן הזדמנות שווה לכל מועסק ומועסקת, ללא התניות של דת, גזע,מין וגיל, במגוון גדול של תפקידים. מרבית העובדים המבוגרים, הולכים איתנו יד ביד שנים ארוכות ומציגים לויאליות מדהימה, ניסיון, שירות מצוין, המון שמחת חיים וכמובן אהבה לעולם הספרים.

בשילוב עם עובדים צעירים והקידמה, אנו מוצאים את הרשת מתפתחת כל הזמן. נשמח שאנשים מכל הגילים יצטרפו למשפחת צומת ספרים ויהיו חלק מהארגון שלנו".

 

הצוות

יהודית לרמן בת ה- 72 וליטל בן ארוש בת ה-35, עובדות זו לצד זו כמוכרות בסניף הרשת בשפיים.

 

איך זה לעבוד יחד?

ליטל: "הניסיון של יהודית מורגש מאוד בהתנהלות השקולה שלה, בשירות הסבלני שיודע להגיע לכל לקוח, במומחיות שלה בדברים הטכניים בחנות וכמובן שהיא אנציקלופדיה של ידע בכל הקשור לספרים".

יהודית: "אני לומדת מליטל המון. היא מאד מסודרת ומתמצאת מאוד בשירה ובספרות עברית. אני מרגישה שיחד אנחנו צוות מנצח שיודע לתת מענה לכל סוג לקוח בחנות ובכלל, כיף לי מאוד לעבוד איתה".

 

טיפ מהמשנה למנכ"ל, יוסי גיל:

עסק שלומד וגדל כל הזמן, לומד מההצלחות וגם מהטעויות. הגיוון הגילי שומר על הידע והניסיון שנצבר בארגון, מה שבפועל מפחית משמעותית את הטעויות ומשפר את ההתנהלות הארגונית.

רוני ארז

מנהלת שיווק דיגיטלי ותכנים "והדרת הכוח השלישי" מה ברשת?

כתיבת תגובה