סודה סטרים

אודות סודהסטרים

סודהסטרים, חלק מחברת פפסיקו, היא חברה גלובאלית מובילה להכנת משקאות מוגזים בבית. סודהסטרים מאפשרת לצרכניה להנות מצריכה בלתי נגמרת של משקאות מוגזים בבית ללא כל מאמץ, ומסייעת לשמור על כדור הארץ.

 

גיוון גילי בחברה

תפיסת הליבה הארגונית של סודהסטרים מושתתת על מדיניות של אי אפליה, שוויון והכלה. בהליך הגיוס, אין רואים את גילו של המועמד, אלא אך ורק כישורים וניסיון הנדרשים בתפקידים השונים.  

 

 

במה השילוב הגילי תורם לחברה?

גלית צוקר, סמנכ"לית מש"א גלובלית: השילוב הגילי בארגון מאפשר יצירה של סינרגיה שמבוססת על ניסיון, ידע, ולמידה הדדית. שילוב יכולות התבוננות מגוונות על תהליכים ותוצרים מאפשרים לנו בסודהסטרים לעבוד בצורה טובה יותר ולהצליח יותר. אנחנו מחפשים מזיזי הרים לחברה, אנשים עם רעב ואש בעיניים, וכאלה יש בכל גיל.

הצוות

אלן רינג, בן 64, ראש צוות במחלקת פיתוח, ושלי קגן, בת 39, מהנדסת במחלקת פיתוח, עובדים במקביל זה לזו כבר מספר שנים.

 

איך זה לעבוד יחד?

אלן: "שלי מראה לי את החשיבות של כל משימה, גדולה או קטנה. היא תורמת לי בהסתכלות הרחבה שלה ובחשיבה שלה מחוץ לקופסא על פרויקטים. החשיבה המשותפת, ונקודת המבט השונה שלה, מאפשרים למצוא פתרונות לקשיים ולבעיות. כשיש מצד אחד ידע מקצועי רב וניסיון, ומצד שני אומץ והעזה ניתן להגיע למחוזות חדשים".

שלי: "אני מאוד נהנית לעבוד עם אלן, כיוון שהוא מביא עימו לעבודה מקצועיות וענייניות, ויחד עם זאת יש גם הומור וכיף. אני לומדת ממנו להסתכל על הדברים בצורה מפוכחת, לא לתת ללחצי הסביבה להשפיע על דרך הפעולה שלי ולהתמקד במטרה. אני חושבת שכל אחד מאיתנו מייצר לשני נקודת מבט שונה על הדברים, וככל שהראיה יותר רחבה פחות דברים מתפספסים בדרך".

טיפ ממנהלת הגיוס:

כרמי קימל, מנהלת גיוס ומשאבי אנוש גלובאליים

עוד בתחילת דרכי כמגייסת שמתי לי כמטרה לעודד גיוון תעסוקתי ובכל פעם שגייסתי עובד מבוגר, תחושת ההישג והסיפוק היו כפולים, וגם לאחר שנים של ניסיון בגיוס, אין לי ספק שגיוון גילי במקום עבודה מומלץ ורצוי. בתהליך מיון לתפקידים אני מעריכה את הכישורים של המועמד וההתאמה לתרבות הארגונית, וחושבת שהיכולת לבנות צוותים הטרוגניים כבר בשלב הגיוס מעודדת פרודוקטיביות ויצירתיות. מעבר לפרקטיקה הגיוסית, אני מאמינה בלב שלם שאנשים הם אנשים ללא קשר לגיל שלהם – מי שהיה יצירתי בגיל 20 ימשיך להיות סקרן וחוקר בנשמתו גם בגיל 60.

הטיפ שלי למגייסות.ים – לחשוב כיצד ניתן לייצר שונות וגיוון בצוות אליו מגייסים, ותמיד לראות את האדם שלפניך ללא קשר לגילו.

רוני ארז

מנהלת שיווק דיגיטלי ותכנים "והדרת הכוח השלישי" מה ברשת?

כתיבת תגובה