סיפור פשוט: או, מה הקשר לעגנון?

המשימה לשנה החדשה היא למתג מחדש את מושג המבוגרים.

בשנים האחרונות הצלחנו לשנות תפיסות מיושנות לגבי הגיל השלישי ולהפוך את "הדיסקט": באמצעות פעילויות, קמפיינים, הקמת פורטל תעסוקה, הבאנו להכרה שאוכלוסיית המבוגרים בארץ היא קבוצה פעילה במלוא כוחה המהווה חלק מהחברה היצרנית המקצועית והתרבותית בארץ.

הגיעה הקורונה וטרפה את הקלפים. החזירה את התפיסות המיושנות והארכאיות לגבי הזיקנה והורידה לטמיון את עבודתנו המאומצת. 

סיפור פשוט: או, מה הקשר לעגנון?

בניגוד ל"סיפור פשוט" של עגנון, הארוך והפתלתל, המשימה שלנו לשנה הקרובה היא לספר את סיפור המבוגרים החדשים בצורה פשוטה קצרה וברורה. סיפור המבוגרים שפעילים בדיוק כמו הצעירים: עובדים, מבלים, מטיילים ממלאים את שעות הפנאי בעיסוקים מעניינים ומאתגרים. 

בעולם התעסוקה הנוכחי, העברת המסר בצורה קצרה ומתומצתת היא הכרח כדי להצליח.

חשוב ללמוד להעביר את סיפור המקצועיות  שלנו, הניסיון  והכישורים  שרכשנו ב 2 משפטים מתמצתים . בעולם חיפוש העבודה הנוכחי התחרות היא גדולה מאי פעם. על כל משרה ותפקיד מתחרים עשות ומאות מועמדים ואנחנו צריכים לבלט  מעל כולם. להביא את המעסיק לקרוא מעבר ל-2 השורות הראשונות, להקשיב לנו בראיון העבודה ולתפוס את תשומת הלב שלו ב 20 שניות הראשונות שהן החשובות ביותר להצלחה בתהליך.

הדרך היא – הסיפור הקצר המתאר את הידע הניסיון  וההתאמה שלנו לתפקיד.

 

לשנה החדשה, אנחנו מאחלים לכולם הרבה בריאות, סבלנות  ואורך רוח לעבור את התקופה. מחזקים את ידי כולם לשמור על אופטימיות לנצל הזדמנויות למציאת תעסוקה מתאימה וליהנות   בחיק המשפחה הילדים הנכדים וכל הקרובים

דבורה שגיא

בלוגרית, אמא, סבתא ורכזת השמה בפרויקט "דרוש ניסיון" מחשבות על הגיל השלישי

כתיבת תגובה