מגדל

על החברה

חברת הביטוח מגדל, הינה חברת הביטוח הוותיקה במדינה והגדולה בתחום חיסכון ארוך טווח.  מתוך מחויבות זו, ממקדת החברה את האג'נדה החברתית שלה בקידום הרווחה הגופנית, הנפשית והכלכלית של האנשים המבוגרים בישראל.

גיוון גילי בחברה

בחברה מאמינים ומעודדים העסקה מגוונת ושילוב בין עובדים צעירים ומבוגרים , דבר המייצר איזון ויציבות. רבים מהעובדים המבוגרים בחברה צמחו יחד איתה לאורך השנים. לתפיסת החברה, ככל שקבוצה תהיה מגוונת יותר, כך גם תהיה גמישה יותר, יצירתית יותר, מעניינת יותר ותוביל להישגים רבים יותר.

 

במה השילוב הגילי תורם לחברה?

האני מאמין של החברה הוא  כי הידע הייחודי לארגון מצוי אצל עובדיו, ולכן חשוב לשמר אותם. שימור הידע והעברתו מעובד לעובד, מייצר פרודוקטיביות גבוהה יותר. הצעירים לומדים מהמבוגרים סבלנות וסובלנות, מקצועיות, מוסר עבודה, בעוד הצעירים מלמדים את העובדים הוותיקים על הצורך בקבלת שינויים בעולם משתנה וקדמה טכנולוגית.

 

הצוות

רונית זיגרון בת ה-63  עובדת בחברה כ- 43 שנים ורעות היקרי-רחמים בת ה-29 עובדת בחברה כ – 2.5  שנים.  בחצי שנה האחרונה הן עובדות יחד באותו צוות כחתמות בביטוחי פרט.

 

איך זה לעבוד יחד?

רעות: ״אני לומדת הרבה מרונית על צורת עבודה מסודרת, שירותיות, איך לגלות סבלנות ואמפתיה. אני נעזרת בה המון בנושאים שאני פחות בקיאה בהם ולה יש ידע רב שנצבר עם השנים״.

 

רונית: ״לרעות תחומי ידע שונים משלי וכל אחת מאתנו תורמת מהידע האישי שלה, כך שאני לומדת ממנה הרבה. היא מכבדת כל אדם ונוהגת בהרבה סבלנות ושקט נפשי, נעימת הליכות וכיף לעבוד איתה. ביחד אנחנו שילוב מנצח״.

 

טיפ מסגנית מנהלת תחום משאבי אנוש בחברה, אלה בביץ' :

כשמפגישים את דור ה-X עם דור ה-Z נוצר שילוב מנצח. המבוגרים מביאים עמם ניסיון מקצועי, שקט, איזון נכון בין צרכים ויציבות, ובכך משלימים את הדינמיות של הצעירים. 

רוני ארז

מנהלת שיווק דיגיטלי ותכנים "והדרת הכוח השלישי" מה ברשת?

כתיבת תגובה