טק באדי

על החברה

חברת "טקבאדי" מספקת שירותי הדרכה ללקוחות פרטיים ועסקיים, הזקוקים לסיוע טכנולוגי. דרך העסקת מדריכים מבוגרים ובעלי ניסיון חיים, יכולה החברה להעניק שירות אדיב, אמפתי וב"גובה העיניים" לקהלים השונים הזקוקים לסיוע.

גיוון גילי בחברה

החברה מעידה כי העובדים המבוגרים הביאו איתם מאגר רחב מאוד של חוויות מהתעשייה, מהן הם למדו לא מעט. הם עברו מכשולים רבים, אינם חוששים מהתמודדויות, ואלו תכונות עוצמתיות החשובות לכל עובד בכל ארגון.

במה השילוב הגילי תורם לחברה?

יוסי לוי, מנהל פיתוח עסקי: "השילוב הגילי הוא אסטרטגיה עסקית מנצחת. העובדים המבוגרים מגיעים עם ניסיון תעסוקתי מגוון וארסנל כלים רחב הכולל הסתכלות תבונית על האתגרים העומדים בפניהם. הגיוון הגילי מפגיש אנרגיות ואמביציה של צעירים עם ניסיון וידע של מבוגרים, שכמובן אינם נופלים מהם במוטיבציה".

הצוות

יוסי הראל, בן 76, וליאור חסון, בת 25, מתקינים יחדיו מערכות לגיל השלישי מזה שישה חודשים. עובדי טקבאדי אינם עובדים בסביבת עבודה משותפת, אלא בשיתוף פעולה ולמידה הדדית, כשכל אחד מהם מעניק שירות ללקוחותיו.

איך זה לעבוד יחד?

יוסי הראל: ״אני מתרשם מהרצינות, המסירות והעקביות של ליאור, שהזכירו לי עד כמה חשוב להתבונן בצעירים בגובה העיניים ובהערכה. כיף ללמוד ממנה דברים חדשים ולחלוק אתה ידע״.

ליאור: ״אני חושבת ומאמינה בלב שלם כי אין חכם כבעל ניסיון וזה ניכר מאוד! לאורך כל העבודה המשותפת, אני לומדת מיוסי המון, הן בענייני עבודה והן כיצד להתייחס לאתגרים שונים״.

טיפ מנצח:

גיוון גילי עושה המון טוב. אנחנו מגדלים דור צעיר שמתקרב לדור המבוגר, מקפיד ללמוד ממנו וללמד אותו, לפעול עם אמפתיה ולגלות המון סבלנות בכל מה שנוגע להעברת מסרים.

רוני ארז

מנהלת שיווק דיגיטלי ותכנים "והדרת הכוח השלישי" מה ברשת?

כתיבת תגובה