הולנדיה

על החברה

חברת "הולנדיה" היא רשת בינלאומית המשווקת מוצרי שינה כבר 40 שנה,. המרכז הלוגיסטי של החברה ממוקם בעיר שדרות בדרום הארץ והוא מעסיק עובדים ב מרכזי הייצור, המחקר והפיתוח..

 

גיוון גילי בחברה

 

אל סניפי החברה מגיעים לקוחות מגוונים, מכל הגילאים. על פי אמונת החברה, כשלקוח נכנס לחנות ועומד מולו אדם שמבין את הצרכים שלו, את דרך החשיבה שלו ואת אורח החיים שלו, יש בכך תועלת גדולה מאוד. בשל כך, גיוון גילי בקרב עובדי החברה הוא קריטי, על מנת לספק את השירות והמענה המיטבי עבור כל לקוח ולקוח. 

במה השילוב הגילי תורם לחברה?

אבי ברססט, מנכ"ל: "גיוון הגילאים מאפשר לנו לקלוע לשפה של כל מגוון הלקוחות, מאפשר העברת ניסיון החיים מהמבוגר לצעיר והעברת העכשווי והמודרני מהצעיר למבוגר. הגיוון הגילי נותן לנו ללמוד את כל פלטת האפשרויות שאנחנו יכולים להעניק לכל לקוח".

 

הצוות

אורה מישורי דיאמנט, בת 66, אשת מכירות, ואילן זוניס, בן 35, איש מכירות, עובדים יחדיו בסניף הרצליה מספר שנים.

 

איך זה לעבוד יחד?

 

אורה: "יש משהו מרענן ונחמד בשוני ביני לבין אילן, אנחנו משלימים אחד את השנייה בגלל השוני בגיל ובאופי. הוא מביא איתו אנרגיות חדשות, הוא מביא איתו ידע ועומק בנושאים טכניים. יש לו ידע מקצועי וטיפים נחמדים שמסייעים לי מאוד".

 

אילן: "שיתוף הפעולה ביננו הוא תוצאה של רצון לכבד אחד את השנייה. מצד אחד היא חדורת מטרה ויכולה ללמד אותי חוזקות רבות, ומצד שני אני יודע שבכל דקה אפשרית יש תמיד עם מי להתייעץ ועם מי לצחוק ".

 

טיפ ממנהל משאבי אנוש, ברנרד גיישריק:

גיוון תעסוקתי הוא שם המשחק בעידן עבודה החדש ובפרט גיוון גילי. אנחנו בהולנדיה מבינים ומעריכים את התרומה של כולם. כשאנשים מדורות שונים נפגשים יכול לצאת מזה רק הצלחה, כל צד מפרה את השני. גיל הוא רק מספר.

רוני ארז

מנהלת שיווק דיגיטלי ותכנים "והדרת הכוח השלישי" מה ברשת?

כתיבת תגובה