ביטוח נסיעות לגיל הזהב

גם לכם מגיע, ביטוח נסיעות לגיל הזהב

ביטוח נסיעות לחו"ל חשוב לאנשים באופן כללי ובמיוחד מעל גיל 60. הוא מכסה את עלות הטיפול הרפואי, האשפוז והפינוי ממדינה זרה, ובימינו ביטוח נסיעות לגיל הזהב עשוי לכסות גם בעיות הקשורות לנגיף הקורונה. אם למשל אתם נאלצים להישאר בבידוד במלון, ישנן פוליסות שיכסו את זה.

לא תמיד קל למצוא ביטוח נסיעות לחו"ל לאנשים מבוגרים. יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני רכישת הפוליסה. למשל, האם התוכנית מכסה תנאים של אשפוז? מהן העלויות הנלוות לתשלום על הפוליסה? האם יש תקופת המתנה לפני תחילת הכיסוי? האם יש השתתפות עצמית? האם ביטוח הנסיעות כולל פינוי ממדינה זרה? כפי שאנחנו רואים, ביטוח נסיעות לחו"ל הוא אחד הדברים הכי חשובים שיש אתכם בזמן נסיעה. 

האם ביטוח נסיעות לחו"ל לגיל הזהב יקר יותר?

ביטוח נסיעות לחו"ל לאנשים מבוגרים הוא חובה למטיילים שרוצים שקט נפשי. למקרה שחלילה משהו רע יקרה במהלך הטיול שלהם, הם יוכלו לדעת שהם מכוסים מכל הכיוונים וההוצאות הרפואיות מטופלות ע"י חברת הביטוח. לרוב ביטוח נסיעות מעניק כיסוי למקרי חירום רפואיים, גניבה, ביטול נסיעה, איבוד כבודה ועוד.

ביטוח נסיעות לגיל השלישי הוא סוג מיוחד של ביטוח נסיעות שניתן לרכוש על ידי אנשים מעל גיל 60. זה מכסה את המטיילים מפני הסיכונים הכרוכים בנסיעה לחו"ל ומספק מידה של הגנה מפני הוצאות רפואיות, אובדן הכנסה ופגעי מזל אחרים. ביטוח נסיעות לגיל השלישי אכן עשוי להיות יקר יותר מפוליסות ביטוח הנסיעות הרגילות. עם זאת, הוא מציע כיסוי והגנה טובים יותר מהפוליסות הסטנדרטיות. בסופו של דבר, אנשים מבוגרים פגיעים לעתים קרובות לבעיות בריאות בזמן נסיעה. לכן, עליהם להקפיד לערוך פוליסת ביטוח נסיעות לפני שהם עוזבים את ארץ הולדתם.

השוואת מחירים בין חברות ביטוח נסיעות לחו"ל

אין ספק, כדאי להשוות בין חברות ביטוח נסיעות לפני שתחליטו מה הכי מתאים לכם. כדאי לבדוק אם הן מציעות חבילות, פוליסות ומחירים דומים. בתוך כך, תוכלו לגלות איזו מהן מציעה את הכיסוי והתעריפים הטובים ביותר. כמו למשל ביטוח נסיעות גיל הזהב בפספורט קארד אשר מציעים פוליסות מעולות אבל בתעריפים גבוהים יותר.

תמיד חשוב לערוך השוואת מחירים בין לפחות שתי חברות ביטוח נסיעות. פעולה זו תאפשר לכם לבחור את הטוב ביותר עבור הצרכים שלכם. בעזרת פורטלים אינטרנטיים, תוכלו לקבל כ-3 הצעות במיידי ולבדוק מה הכי מתאים לכם. וכאשר משווים בין חברות ביטוח נסיעות, חשוב לקחת בחשבון את הדברים הבאים:

– סוג הביטוח אותו תחפשו.

– משך הזמן של הנסיעה שלכם.

– אופי הטיול שלכם ואופי הפעילויות שתיקחו בהן חלק. 

– הבעיות הבריאותיות שלכם אם יש כאלו. 

– המחיר של פוליסת הביטוח.

– האם הפוליסה כוללת עיכובים עקב חשיפה לנגיף הקורונה.

– האם לחברת הביטוח יש פוליסות במיוחד לגיל השלישי במחירים מוזלים. 

אם תעקבו אחר כל הדגשים האלו, תוכלו לדייק את צרכי הביטוח שלכם ואף לחסוך כסף בכיס. 

 

רוני ארז

מנהלת שיווק דיגיטלי ותכנים "והדרת הכוח השלישי" מה ברשת?