אינסטוש לכל גיל

מאת: רוני ארז

יצאנו לשוטט ברחבי הרשת בחיפוש אחר ייצוג הולם של הגיל השלישי. לא באנו עם ציפיות גדולות, למרות העיסוק היומיומי שלנו בניסיון לשנות את הדימוי של קבוצת הגיל הנהדרת הזו ליותר יפה, נחשק, נועז ו… אפילו סקסי.

רשת חברתית שעשויה להיות פלטפורמה מצוינת לייצוגים שונים היא האינסטגרם, בה החברים מעלים תמונות בליווי טקסטים ועוקבים אחר ספריות תמונות נבחרות אחרות. כמו הפייסבוק, גם האינסטגרם מציג את הפוסטים של החברים אחריהם עוקבים לפי זמן הפרסום שלהם. עוקבים יכולים לאהוב (like ) ולהגיב.

אנחנו חייבים לספר לכם שהמצב הוא טוב מכפי שחשבנו… מסתבר שישנם לא מעט עמודי אינסטגרם שרוב התמונות בהם מייצגות את הגיל השלישי. רובם עוסקים בסטייל ואופנה ומשקפים הלך רוח מאוד עכשווי ו"מגניב", וחלקם דואגים לחשוף את הקהל לייצוגים מרעננים של קבוצת הגיל השלישי.

נכון, רוב העמודים הם עמודים מחו"ל, וחלקן הגדול של התמונות הן של נשים. למרות זאת, אנחנו אופטימיים מאוד לגבי התהליך, שבקרוב, כנראה, יסחף אחריו יותר ויותר "חקיינים" ישראלים ויציג את קבוצת הגיל השלישי במלוא תפארתה, חיוניותה, חוזקה ורבגוניותה.

לפניכם סקירה חלקית של העמודים שראינו ואהבנו:

אז… בגזרת הנשים והסטייל מצאנו מספר עמודים מעניינים, מרעננים ובעיקר יפים. הרבה מאוד צבע וחדשנות – לעתים גם מידה רבה מאוד של איפור. הנה הצצה:

עמוד האינסטגרם של לינדה רובין, אישה מבוגרת בעלת סטייל מדהים ואהבה לכלבים שגם הם… מלאי סטייל!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mina and Winks. Both sporting our new leash and collar sets. Shop now for your pooch. Link in bio. Www.lindaandwinks.com. 🐾🐾. Photo @turngallery

A post shared by Linda Rodin. (@lindaandwinks) on

Advanced style הוא עמוד איסטגרם של צלם ויוצר בשם Ari Seth Cohen שהוציא לאור ספר וסרט, ואף הקים תנועה בשם הזה. advanced Style מספר את סיפור היופי, הסטייל והיצירה של הגיל השלישי עם הרבה צבע ושמחת חיים ובעיקר הרבה מאוד יופי וכיף בעיניים:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Throwback to my eternal style icon Wanny @ilbisonteofficial #advancedstyle

A post shared by Ari Seth Cohen (@advancedstyle) on

עמוד נוסף בולט ביופיו הוא עמוד האינסטגרם של סוכנות הדוגמנות Oldushka Models . סוכנות דוגמנות רוסית שהדוגמנים שלה כולם מבוגרים.

העמוד של harrybullit הוא עמוד אינסטגרם של מישהו שמכנה עצמו: 🔹bearded🔹husband-father-grandfather🔹old school Gentleman 🔹Philanthrop🔹Harley rider🔹  כלומר, מזוקן, בעל-אבא-סבא, ג'נטלמן מהדור הישן, פילנתרופ ורוכב הארלי… מעניין! (וגם נאה)

בארץ, נתקלנו בספריית תמונות שאנחנו מאוד אוהבים (ספריה היא מקבץ של תמונות שמסומנות על ידי סולמית "hashtag") וזאת הספרייה שנקראת #kingdavidmen של אייל רוב. הספרייה הזאת התפתחה מצילומי רחוב של טיפוסים שונים באזור רח' המלך דוד בתל אביב והתרחבה לגלריית צילומים מרחבי תל אביב וגם מערים נוספות:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

גרסת המרתון. #kingdavidmen

A post shared by Eyal Rob (@robeyal) on

ולבסוף, הרשו לנו להציג בפניכם את עמוד האינסטגרם שלנו!

למטה, העמוד של darush nisayon ("דרוש ניסיון") שהוא פורטל התעסוקה לבני ובנות 60+, שאותו אנחנו מפעילים, וכולו מוקדש לתעסוקת מבוגרים.

מפורסמים בו מכתבים שקיבלנו מעובדים מבוגרים שהתקבלו לעבודה באמצעות "דרוש ניסיון", וכן מכתבים ממעסיקים, שגייסו עובדים מבוגרים דרכנו. כמו כן ניתן למצוא שם ציטוטים מענינים ותמונות רלוונטיות בנושא העצמת הגיל השלישי.

אז… עקבו אחרינו!

רוני ארז

מנהלת שיווק דיגיטלי ותכנים "והדרת הכוח השלישי" מה ברשת?

כתיבת תגובה